Вакцинація Ревакцинація Бустерна доза - проти короновірусної хвороби “Janssen”

НАША ИСТОРИЯ

Код ЄДРПОУ – 22645921
Ліцензія: 04/0309-М медична практика видана МОЗ України рішенням No04/0309-М від 13.09.2018. Дійсна до 10.10.2023.
Договір про медичне обсгувовуння населення за програмою медичних гарантій No 0000-644М-М-000 від 15.05.2019 року

   Історія заснування комунального некомерційного підприємства “Міська дитяча поліклініка No 1” Харківської міської ради починається в 50-і роки 20 століття. Наказом міського відділу охорони здоров’я м. Харкова в 1959 році було створено самостійну міську дитячу поліклініку No 1 Комінтернівського (у теперішній час Слобідського) району, розташовану за адресою: вул. Ковтуна, 38. Раніше амбулаторний прийом дітей Комінтернівського району проводився в пристосованих приміщеннях амбулаторії заводу ім. Малишева.

    У зв’язку з утворенням Фрунзенського (Немишлянського) району в м.Харкові та проведеної реорганізації, міська дитяча поліклініка No 1 в 1974 році була переведена в будівлю по вул. Ньютона, 111, де вона займала 1-й поверх. Також функціонували 2 філії.

    Для поліпшення якості медичного забезпечення дитячого населення виконкомом Комінтернівського району було прийнято рішення про будівництво нової споруди поліклініки. Збудовано поліклініку за рахунок кооперованих коштів підприємств Комінтернівський району м.Харкова: ВО «Кристал», ВО «Радіореле», завод «Харківцемент», завод 420 цивільної авіації, Велосипедний завод ім. Петровського і інших.

    Будівля поліклініки споруджено за типовим проектом, затвердженим Міністерством охорони здоров’я СРСР. У вересні 1983 року введено в експлуатацію за адресою: вул. Байрона, 12, у теперішній час – проспект Героїв Сталінграду, 12.

    Комунальне некомерційне підприємство “Міська дитяча поліклініка No 1” Харківської міської ради надає лікувально-профілактичну допомогу дітям Слобідського району м.Харкова від народження до 18-річного віку.

    З 1999 року поліклініка є установою першого ступеня акредитації. На базі поліклініки з 1986 року працює кафедра Харківської медичної академії післядипломної освіти «Поліклінічна педіатрія».

   Поліклініка надає, відповідно до ліцензії, лікувально-профілактичну допомогу по 18 лікарським спеціальностям: педіатрія, дитяча кардіоревматологія, дитяча неврологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча отоларингологія, дитяча хірургія, гінекологія дитячого та підліткового віку, дитячі інфекційні хвороби, клінічна лабораторна діагностика, лікувальна фізкультура, організація і управління охороною здоров’я, рентгенологія, ультразвукова діагностика, фізіотерапія.

   В поліклініці працює відділення відновного лікування, що включає в себе:

• денний стаціонар неврологічного профілю на 10 ліжок;

• фізіотерапевтичне відділення;

• кабінет лікувальної фізкультури;

• кабінет спелеотерапії;

• кабінет механотерапії;

• кабінет масажу;

• кабінет по вихованню здорової дитини.

У складі поліклініки організовано Центр первинної медичної допомоги та Консультативно-діагностичний центр. В даний час під наглядом поліклініки близько 20 тисяч дітей.

   Перераховані можливості поліклініки сприяють ефективному наданню медичної допомоги та профілактики захворюваності дітей та підлітків.

Харьковская городская детская поликлиника № 1